yupee

konsultanci edukacyjni

Yupee konsultanci edukacyjni...

…ma swoja siedzibę w Szanghaju, a od niedawna przedstawicielstwo w Polsce.  Został założony w 2019 roku przez Tajwańczyka, Polaka oraz Chińską nauczycielkę języka angielskiego. Yupee oferuje nie tylko zajęcia z nauki języka angielskiego na terenie Chin, ale również rekrutuje nauczycieli języka angielskiego z Europy i USA oraz studentów z Chin, Japonii, Birmy, Tajwanu chcących podjąć naukę w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz Australii. Po latach pracy w innych agencjach i na lokalnych uniwersytetach zdecydowaliśmy, że nauka języka angielskiego w Chinach ale także doradztwo personalne dla studentów z Chin – chcących studiować za granicą to bardziej usługa niż biznes. W rezultacie uruchomiliśmy naszą firmę z myślą o tej zasadzie. Wyróżnieni za naszą niemal – butikową obsługę klienta i dzięki głębokiemu zrozumieniu Chińskiego systemu edukacji. Yupee zyskało dobrą reputację na terenie całych Chin. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami.

Licencja na prowadzenie działalności edukacyjnej w Chinach.

Siedziba,...

819 West Nanjing Rd (Nanjing Xi Lu)
Szanghaj 200001

tel: +86 131 6211 7758

biuro@pracachiny.pl

...i przedstawicielstwo.

Al. Jana Pawła II 27
Warszawa 00-867

tel: +48 452 369 978

biuro@pracachiny.pl

chinski_mur800

Edukacyjna przygoda

Jeśli szukasz niesamowitej przygody za granicą, naprawdę nie możesz się pomylić z Chinami. Wędruj po Wielkim Murze, ucz się chińskiego, próbuj nowych i ekscytujących potraw oraz pracuj z uczniami, którzy są bardzo podekscytowani, że cię mają. Czego Tu nie kochać ?!

Chińska edukacja przeżywa boom, a dzięki większej liczbie miejsc pracy (dużemu zapotrzebowaniu) niż nauczycieli, bardzo łatwo jest znaleźć niesamowitą pracę w nauczaniu właśnie w Chinach.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię znalezienie pracy w Chinach, czy też chcesz dowiedzieć się więcej, stworzyłem świetny przewodnik do zapoznania się z warunkami nauczania w Chinach! Omówię, o jakie rodzaje pracy możesz się ubiegać, jakie kwalifikacje potrzebujesz, jak się ubiegać, a także o typowych wynagrodzeniach i świadczeniach, których możesz oczekiwać. Omówię również niektóre z najlepszych miast i możliwości nauczania, które należy rozważyć podczas składania wniosku.

Adam Orzechowski

ali-morshedlou-584053-unsplash4

Zacznij już dzisiaj

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.